Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Orlęta Łuków |
7:4 | Unia Krzywda |
||||
Podlasie Biała Podlaska |
4:1 | LKS Milanów |
||||
Victoria Parczew |
1:1 | Orzeł Czemierniki |
||||
Kujawiak Stanin |
0:1 | Sokół Adamów |
||||
Tytan Wisznice |
1:8 | Lutnia Piszczac |
||||
ŁKS Łazy |
0:3 | KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
||||
KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
3:0 | Bad Boys Zastawie |
||||
Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
5:1 | Unia Żabików |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Lutnia Piszczac |
5:2 | Victoria Parczew |
||||
Unia Krzywda |
5:1 | Tytan Wisznice |
||||
Podlasie Biała Podlaska |
3:2 | Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
||||
Unia Żabików |
4:2 | Orlęta Łuków |
||||
Kujawiak Stanin |
4:3 | ŁKS Łazy |
||||
Orzeł Czemierniki |
1:1 | Sokół Adamów |
||||
KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
2:0 | KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlęta Łuków |
4:1 | Podlasie Biała Podlaska |
||||
Sokół Adamów |
0:2 | Lutnia Piszczac |
||||
Victoria Parczew |
1:3 | Unia Krzywda |
||||
Bad Boys Zastawie |
1:2 | KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
||||
Tytan Wisznice |
1:4 | Unia Żabików |
||||
ŁKS Łazy |
6:3 | Orzeł Czemierniki |
||||
KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
4:0 | Kujawiak Stanin |
||||
Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
6:0 | LKS Milanów |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Lutnia Piszczac |
3:1 | ŁKS Łazy |
||||
Podlasie Biała Podlaska |
9:0 | Tytan Wisznice |
||||
Sokół Adamów |
1:1 | Unia Krzywda |
||||
Unia Żabików |
2:1 | Victoria Parczew |
||||
Kujawiak Stanin |
5:3 | Bad Boys Zastawie |
||||
LKS Milanów |
1:2 | KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
||||
Orzeł Czemierniki |
1:3 | KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
||||
Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
3:2 | Orlęta Łuków |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlęta Łuków |
5:0 | LKS Milanów |
||||
Lutnia Piszczac |
4:1 | KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
||||
Sokół Adamów |
2:1 | Unia Żabików |
||||
Victoria Parczew |
- : - | Podlasie Biała Podlaska |
||||
Bad Boys Zastawie |
3:1 | Orzeł Czemierniki |
||||
Tytan Wisznice |
0:7 | Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
||||
ŁKS Łazy |
0:1 | Unia Krzywda |
||||
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
5:0 | Kujawiak Stanin |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlęta Łuków |
12:0 | Tytan Wisznice |
||||
Lutnia Piszczac |
5:0 | Bad Boys Zastawie |
||||
Unia Krzywda |
0:1 | KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
||||
Podlasie Biała Podlaska |
4:0 | Sokół Adamów |
||||
Unia Żabików |
2:1 | ŁKS Łazy |
||||
LKS Milanów |
0:1 | Kujawiak Stanin |
||||
Orzeł Czemierniki |
2:6 | KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
||||
Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
3:0 | Victoria Parczew |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sokół Adamów |
0:5 | Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
||||
Victoria Parczew |
2:4 | Orlęta Łuków |
||||
Kujawiak Stanin |
3:1 | Orzeł Czemierniki |
||||
Bad Boys Zastawie |
5:2 | Unia Krzywda |
||||
Tytan Wisznice |
1:2 | LKS Milanów |
||||
ŁKS Łazy |
0:8 | Podlasie Biała Podlaska |
||||
KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
3:0 | Unia Żabików |
||||
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
3:2 | Lutnia Piszczac |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlęta Łuków |
3:2 | Sokół Adamów |
||||
Lutnia Piszczac |
2:0 | Kujawiak Stanin |
||||
Unia Krzywda |
1:2 | KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
||||
Podlasie Biała Podlaska |
2:0 | KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
||||
Unia Żabików |
5:0 | Bad Boys Zastawie |
||||
LKS Milanów |
1:1 | Orzeł Czemierniki |
||||
Tytan Wisznice |
1:4 | Victoria Parczew |
||||
Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
0:1 | ŁKS Łazy |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sokół Adamów |
6:0 | Tytan Wisznice |
||||
Victoria Parczew |
2:3 | LKS Milanów |
||||
Kujawiak Stanin |
3:1 | Unia Krzywda |
||||
Bad Boys Zastawie |
0:4 | Podlasie Biała Podlaska |
||||
Orzeł Czemierniki |
0:1 | Lutnia Piszczac |
||||
ŁKS Łazy |
1:2 | Orlęta Łuków |
||||
KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
0:3 | Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
||||
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
0:2 | Unia Żabików |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlęta Łuków |
4:0 | KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
||||
Unia Krzywda |
3:0 | Orzeł Czemierniki |
||||
Podlasie Biała Podlaska |
10:0 | KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
||||
Unia Żabików |
2:1 | Kujawiak Stanin |
||||
Victoria Parczew |
4:2 | Sokół Adamów |
||||
LKS Milanów |
0:6 | Lutnia Piszczac |
||||
Tytan Wisznice |
3:5 | ŁKS Łazy |
||||
Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
4:1 | Bad Boys Zastawie |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Lutnia Piszczac |
2:1 | Unia Krzywda |
||||
Sokół Adamów |
2:1 | LKS Milanów |
||||
Kujawiak Stanin |
0:4 | Podlasie Biała Podlaska |
||||
Bad Boys Zastawie |
1:7 | Orlęta Łuków |
||||
Orzeł Czemierniki |
2:4 | Unia Żabików |
||||
ŁKS Łazy |
1:3 | Victoria Parczew |
||||
KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
6:1 | Tytan Wisznice |
||||
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
0:2 | Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlęta Łuków |
2:1 | KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
||||
Podlasie Biała Podlaska |
8:0 | Orzeł Czemierniki |
||||
Sokół Adamów |
2:3 | ŁKS Łazy |
||||
Unia Żabików |
0:2 | Lutnia Piszczac |
||||
Victoria Parczew |
1:0 | KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
||||
LKS Milanów |
2:0 | Unia Krzywda |
||||
Tytan Wisznice |
0:2 | Bad Boys Zastawie |
||||
Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
10:0 | Kujawiak Stanin |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Lutnia Piszczac |
0:4 | Podlasie Biała Podlaska |
||||
Unia Krzywda |
1:1 | Unia Żabików |
||||
Kujawiak Stanin |
1:4 | Orlęta Łuków |
||||
Bad Boys Zastawie |
1:4 | Victoria Parczew |
||||
Orzeł Czemierniki |
- : - | Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
||||
ŁKS Łazy |
3:2 | LKS Milanów |
||||
KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
2:1 | Sokół Adamów |
||||
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
6:2 | Tytan Wisznice |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orlęta Łuków |
10:3 | Orzeł Czemierniki |
||||
Podlasie Biała Podlaska |
3:0 | Unia Krzywda |
||||
Sokół Adamów |
3:2 | Bad Boys Zastawie |
||||
Victoria Parczew |
6:1 | KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
||||
LKS Milanów |
2:2 | Unia Żabików |
||||
Tytan Wisznice |
1:3 | Kujawiak Stanin |
||||
ŁKS Łazy |
2:2 | KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
||||
Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
2:0 | Lutnia Piszczac |
||||
Kolejka 15 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Lutnia Piszczac |
1:6 | Orlęta Łuków |
||||
Unia Krzywda |
2:1 | Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
||||
Unia Żabików |
3:1 | Podlasie Biała Podlaska |
||||
Kujawiak Stanin |
3:3 | Victoria Parczew |
||||
Bad Boys Zastawie |
0:4 | ŁKS Łazy |
||||
Orzeł Czemierniki |
3:2 | Tytan Wisznice |
||||
KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
1:4 | LKS Milanów |
||||
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
3:3 | Sokół Adamów |
||||
Kolejka 16 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Unia Żabików |
- : - | Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
||||
LKS Milanów |
- : - | Podlasie Biała Podlaska |
||||
Lutnia Piszczac |
- : - | Tytan Wisznice |
||||
Unia Krzywda |
- : - | Orlęta Łuków |
||||
Kujawiak Stanin |
- : - | Sokół Adamów |
||||
Bad Boys Zastawie |
- : - | KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
||||
Orzeł Czemierniki |
- : - | Victoria Parczew |
||||
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
- : - | ŁKS Łazy |
||||
Kolejka 17 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
- : - | KS AZ-BUD Komarówka Podlaska |
||||
Orlęta Łuków |
- : - | Unia Żabików |
||||
Sokół Adamów |
- : - | Orzeł Czemierniki |
||||
Victoria Parczew |
- : - | Lutnia Piszczac |
||||
Bad Boys Zastawie |
- : - | LKS Milanów |
||||
Tytan Wisznice |
- : - | Unia Krzywda |
||||
ŁKS Łazy |
- : - | Kujawiak Stanin |
||||
Orlęta-Spomlek II Radzyń Podlaski |
- : - | Podlasie Biała Podlaska |